Виберіть цікавий для вас розділ:

 

Отмостка своїми руками

23.09.2014

Утеплення отмостки

У цьому відео хлопець розповідає як зробити правильно вимощення. Все досить докладно описано як і для чого утеплювати вимощення, як зробити слив для зливової води, як залити бетон ...

дивитися видео

Як побудувати будинок з газобетону

29.08.2014

будинок з газобетону

Дане відео зробила компанія YTONG, вона виробляє газоблоки по всій Європі. І хто, як не вона знає як правильно будувати будинок з газобетону.

дивитися видео

Монтаж покрівлі з металочерепиці

12.08.2014

Дах будинку

Дане відео зробила українська компанія Метал Профіль. Вона виробляє металочерепицю і зробила детальну інструкцію для її монтажу.

дивитися видео

Як зробити піч своїми руками

05.08.2014

Мурування печі з цегли

У цьому відео муляр наочно показує як зводити піч так, щоб була хороша тяга і піч не диміла. І ще ділиться різними секретами які він отримав за довгі роки практики.

дивитися видео

Як зробити паркан своїми руками

04.08.2014

Дерев'яний паркан

На цьому відео хлопець детально розповідає і показує як зробити паркан з дерев'яної дошки (такий як на фото). Такий паркан дуже красиво і декоративно виглядає.

дивитися видео

Септик з кілець своїми руками

30.07.2014

Септик з кілець

Це відео зняв домашній умілець, який зробив септик з кілець в своєму будинку самостійно. І зробив це правильно. Раджу і вам подивитися

дивитися видео

Як встановити унітаз своїми руками

23.07.2014

монтаж унітазу

На цьому відео два сантехніка встановлюють унітаз компакт на камеру і коментують всі свої кроки. Діляться з вами всіма секретами

дивитися видео

Як клеїти стельовий плінтус

18.07.2014

поклейка стельового плінтусу

На даному відео маляр досить докладно розповідає про те, як правильно клеїти стельовий плінтус. Що відео детальне говорить і той факт, що воно триває 37хв.

дивитися видео

Букет з фруктів своїми руками

11.07.2014

Букет з фруктів

Це майстер-клас на якому дівчина робить букет із фруктів, а саме, з ананаса. Таким букетом можна прикрасити весільний або святковий стіл.

дивитися видео

Посадка часнику під зиму

23.06.2014

Посадка часнику під зиму

На даному відео дачниця розповідає про посадку часнику під зиму. В який час це краще робити, яке насіння вибрати і так далі. Дивіться

дивитися видео

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація