Як шпаклювати стіни.

Як шпаклювати стіни.Зараз жодні ремонтні роботи не обходяться без шпаклювання стін. Це потрібно щоб їх вирівняти і придати гарного вигляду. Зашпакльовані стіни є гладкими і на них гарно наносити шар фарби або інші оздоблювальні матеріали. Такі як декоративні штукатурки, шпалери тощо.

В даній статті я розповім вам те,як правильно шпаклювати стіни. Бо багато з тих хто шпаклює перші рази роблять грубі помилки. Помилки можуть полягати в неправильній технології виконання робіт, неправильно підібраному матеріалі і в не правильній послідовності робіт.

 

Технологія:

1.

Потрібно визначити якість поверхні. Це може бути штукатурка яка простукується, безліч тріщин на стіні, фарба або вапно на поверхні. Якщо є вапно або фарба, то її потрібно видалити. А якщо штукатурка простукується в деяких місцях, то її потрібно відбити. А якщо вся стіна покрита безліччю маленьких тріщин, то потрібно на стіну клеїти армовочну сітку(капронову).

2.

Ґрунтуємо поверхню. Це потрібно для кращого щеплення шпаклівки з стіною. Грунтувати я рекомендую щіткою макловиця. Але можна і валиком. І даємо висохнути ґрунтовці не менше як чотири години.

3.

Вирівнюємо стіни стартовою шпаклівкою, звичайно якщо потрібно. Так як останнім часом всі штукатурні роботи проводяться по маякам. І така штукатурка є ідеально рівною. Щоб вирівняти стіни потрібно користуватися правилом. Прикладаєте правило в декількох місцях, виявляєте ями і позначаєте їх олівцем. Після чого ями вирівнюються стартовою шпаклівкою . А горби збиваються сокирою.

4.

Клеїмо капронову сітку, якщо потрібно. Я вже говорив, що капронову сітку потрібно клеїти на стіни в яких штукатурка сильно потріскана. Капронова сітка приклеюється до поверхні стартовою шпаклівкою. Для цього на ширину сітки наносимо тонкий шар шпаклівки на стіну і прикладаємо до неї сітку. А потім ще по сітці стягуємо шпаклівкою до тих пір, доки шпаклівка не скриє сітку на 90%. Решту 10% скриють послідуючі шари шпаклівки.

5.

Шпаклюємо універсальною шпаклівкою. Так званою два в одному. Її наносимо на всю стіну тонким шаром. Шар повинен бути таким, щоб вам 10 літрового відра з шпаклівкою вистачило приблизно на 10м². Наносити потрібно відразу на всю стіну, а не місцями.

Після повного висихання шліфуємо універсальну шпаклівку шліфувальним папером.

6.

Шпаклюємо стіни фінішною шпаклівкою. Її розхід повинен бути мінімальним. Все залежить від окремого виробника. Я завжди користуюся вже готовими фінішними масами. 27кг відра вистачає на 50м². Розхід як ви вже звернули увагу - мінімальний. Тому і потрібно її наносити на здир.

7.

Шліфуємо стіни шліфувальним папером. Для шліфування фінішного шару потрібно використовувати шліфувальний папір марки 150. Так як вона практично не пише. І цей шліфувальний папір повинен бути на паперовій основі або це може бути сітка. Щоб не використовували ніякому разі шліфувальний папір на матерчатій основі.

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація