Як шпаклювати стіни.

0%
1946 11.03.2012

Як шпаклювати стіни.Зараз жодні ремонтні роботи не обходяться без шпаклювання стін. Це потрібно щоб їх вирівняти і придати гарного вигляду. Зашпакльовані стіни є гладкими і на них гарно наносити шар фарби або інші оздоблювальні матеріали. Такі як декоративні штукатурки, шпалери тощо.

В даній статті я розповім вам те,як правильно шпаклювати стіни. Бо багато з тих хто шпаклює перші рази роблять грубі помилки. Помилки можуть полягати в неправильній технології виконання робіт, неправильно підібраному матеріалі і в не правильній послідовності робіт.

Технологія:

1.

Потрібно визначити якість поверхні. Це може бути штукатурка яка простукується, безліч тріщин на стіні, фарба або вапно на поверхні. Якщо є вапно або фарба, то її потрібно видалити. А якщо штукатурка простукується в деяких місцях, то її потрібно відбити. А якщо вся стіна покрита безліччю маленьких тріщин, то потрібно на стіну клеїти армовочну сітку(капронову).

2.

Ґрунтуємо поверхню. Це потрібно для кращого щеплення шпаклівки з стіною. Грунтувати я рекомендую щіткою макловиця. Але можна і валиком. І даємо висохнути ґрунтовці не менше як чотири години.

3.

Вирівнюємо стіни стартовою шпаклівкою, звичайно якщо потрібно. Так як останнім часом всі штукатурні роботи проводяться по маякам. І така штукатурка є ідеально рівною. Щоб вирівняти стіни потрібно користуватися правилом. Прикладаєте правило в декількох місцях, виявляєте ями і позначаєте їх олівцем. Після чого ями вирівнюються стартовою шпаклівкою . А горби збиваються сокирою.

4.

Клеїмо капронову сітку, якщо потрібно. Я вже говорив, що капронову сітку потрібно клеїти на стіни в яких штукатурка сильно потріскана. Капронова сітка приклеюється до поверхні стартовою шпаклівкою. Для цього на ширину сітки наносимо тонкий шар шпаклівки на стіну і прикладаємо до неї сітку. А потім ще по сітці стягуємо шпаклівкою до тих пір, доки шпаклівка не скриє сітку на 90%. Решту 10% скриють послідуючі шари шпаклівки.

5.

Шпаклюємо універсальною шпаклівкою. Так званою два в одному. Її наносимо на всю стіну тонким шаром. Шар повинен бути таким, щоб вам 10 літрового відра з шпаклівкою вистачило приблизно на 10м². Наносити потрібно відразу на всю стіну, а не місцями.

Після повного висихання шліфуємо універсальну шпаклівку шліфувальним папером.

6.

Шпаклюємо стіни фінішною шпаклівкою. Її розхід повинен бути мінімальним. Все залежить від окремого виробника. Я завжди користуюся вже готовими фінішними масами. 27кг відра вистачає на 50м². Розхід як ви вже звернули увагу - мінімальний. Тому і потрібно її наносити на здир.

7.

Шліфуємо стіни шліфувальним папером. Для шліфування фінішного шару потрібно використовувати шліфувальний папір марки 150. Так як вона практично не пише. І цей шліфувальний папір повинен бути на паперовій основі або це може бути сітка. Щоб не використовували ніякому разі шліфувальний папір на матерчатій основі.

Будівництво

Ремонт приміщень

Фотоальбом

Видеоуроки

Інструмент

Онлайн калькулятори