Відкоси своїми руками.

В даній статті я розповім вам те, як зробити відкоси своїми руками за один робочий день. Багато майстрів роблять відкоси декілька днів. Це пов’язано з тим що вони їх роблять шпаклівкою. Спочатку наносять її, чекають поки висохне, а це ще декілька днів, потім шліфують і фарбують. Звичайно, якість таких відкосів вища, ніж тих про які буде йти річ нижче. Але тут і пороху більше, і роботи.

Мій спосіб пригодиться для тих людей, які не збираються робити ремонт, а зробити відкоси є необхідністю. Так як недавно встановили вікна або двері. Отож , розглянемо дану технологію.

Інструмент:


- Набір шпателів
- Ємкість для розведення гіпсу
- Малярний ніж
- Щітка для ґрунтування і побілки
- Електрична дриль з насадкою міксер
- Ножиці по металу

Матеріал:


- Вапно
- Гіпс будівельний
- Шпаклівка універсальна
- Кутник перфорований
- Штукатурний маяк

Технологія:

 

Підготовлюємо відкоси до шпаклювання. Для цього з них потрібно видалити залишки вапна або емалевої фарби. Емалеву фарбу видаляють сокирою, а вапно або водоемульсійну фарбу шпателем.

Підготовлюємо відкоси до шпаклювання

Зрізуємо монтажну піну. Піну , яка виступає за коробку вікна, потрібно зрізати малярним ножем.

Зрізуємо монтажну піну

Ґрунтуємо відкоси. Ґрунтувати відкоси найкраще щіткою макловицею. Нею ви зможете заґрунтувати навіть вздовж віконної коробки, що неможливо зробити валиком. Ґрунтуємо глибоко проникною ґрунтовкою.

Ґрунтуємо відкоси

Встановлюємо кутники і маяки. Перфорований кутник встановлюється на зовнішні кути відкосів. Для цього відрізаємо його по даному розміру, накладаємо на дві сторони кута шпаклівку  і притискаємо до шпаклівки  кутник.  Використовуємо шпаклівку універсальну (два в одному).

Штукатурний маяк встановлюємо вздовж віконної коробки. Встановлюється строго вертикально. Для цього його потрібно відрізати по певному розміру, наложити вздовж коробки шпаклівку розведену 50/50 з гіпсом і приставити до неї маяк. Маяк виставляється по рівню. Гіпс потрібен для швидшого висихання шпаклівки.

Встановлюємо кутники і маяки

Ту саму операцію повторюємо з усіма відкосами які потрібно зробити.

Встановлюємо кутники і маяки

Шпаклюємо відкоси. Приблизно через 40 хвилин можна приступати до шпаклювання відкосів. Так як за 40 хвилин шпаклівка повинна вже затвердіти. Розбавляємо універсальну шпаклівку з гіпсом в пропорції 50/50. І наносимо її на відкоси. За один раз буде тяжко накласти великий шар шпаклівки. Тому необхідно шпаклювати два рази.

Перший шар накладаємо товстим шаром . Тому і потрібно розробити шпаклівку густішою. Другий шар наноситься приблизно через 40 хвилин. Перед нанесенням потрібно зрізати всі нерівності попереднього шару шпаклівки шпателем. Фінішний шар потрібно наносити тонко і дуже акуратно.

Шпаклюємо відкоси

Не чекаючи повного висихання, потрібно кісточкою намоченою у вапні, протягнути вздовж відкосу. Протягують так, щоб всі нерівності згладилися кісточкою. Ця операція замінить нам шліфування. Але вапно не повинне бути густим. Густина його повинна бути такою як і для побілки стін. Про це ви зможете прочитати у наших статтях.

Через деякий час можна ще раз побілити відкоси. Якщо ви не хочете білити вапном, то вам потрібно почекати декілька днів, до повного висихання шпаклівки і покрасити відкоси водоемульсійною фарбою.

кісточкою протягнути вздовж відкосу

Після того як ви зробили відкоси своїми руками , потрібно зняти з вікон і підвіконника захисну плівку і насолоджуватися результатом.

зняти з вікон і підвіконника захисну плівку

Зверніть увагу, даний спосіб підходить тільки для внутрішніх відкосів. Так як гіпс не рекомендовано використовувати в місцях з великою вологістю.

Сподіваюся , що дана стаття для вас стала корисною, і ви вже зможете зробити відкоси своїми руками.

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація