Про сайт

Мой Дом – сама назва говорить сама за себе. На цьому сайті ви знайдете все, що пов’язано в власною оселею. Допоможе побудувати власну оселю, зробити в ній ремонт і правильно підібрати інтер’єр приміщень. На власній ділянці допоможе зробити ландшафтний дизайн і огородити ділянку огорожею. Також стане в пригоді садівникам і городникам.

Сайт створений в 2011 році і від того часу він полюбився багатьом користувачам ru і ua нету.

 

На сайті mojdom.net.ua є такі розділи:

 

- Будівництво. В цьому розділи ви знайдете все, що потрібно щоб побудувати власний будинок. Починаючи від купівлі ділянки і закінчуючи дахом. Також ви знайдете інформацію про будівництво фундаменту, кладки стін з різних матеріалів, дізнаєтеся про будівельний інструмент і багато чого іншого.


- Ремонт. Цей розділ є не менш інтересним за попередній. Він навчить вас облицьовувати поверхні керамічною плиткою, встановлювати своїми руками вікна і двері, монтувати електрику в домі або квартирі, встановлювати сантехніку, монтувати гіпсокартон на стелю і стіни, шпаклювати різні поверхні після чого їх фарбувати або клеїти на них шпалери, утеплювати і звукоізолювати приміщення, а також багато чого іншого.


- Дизайн інтер’єру. В цьому розділі ви дізнаєтеся про стилі інтер’єрів приміщень, а також про грамотне їх оформлення.


- Фотоальбом. В цьому розділі знаходяться тисячі фотографій з інтер’єрами і екстер’єрами. Ці фотографії повинні вас надихнути на створення свого власного, неповторного житла.


- Відео уроки. В цьому розділі зібрані відео уроки і майстер-класи по будівництву, ремонту, дизайну інтер’єру, садівництву і багато чого іншого.

 

 

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація