Облаштування ванної кімнати по Фен Шуй

 Однією з головних стихій у ванній кімнаті є Вода. Вона приносить у дім гроші, покращуючи матеріальний добробут. Саме тому при оформленні житла приділіть особливу увагу оформленню ванної кімнати.Облаштування ванної кімнати по Фен ШуйУ іншому випадку ваша квартира не сприятиме у досягненні вашого процвітання і благополуччя.

Основні принципи


1.

Основний предмет у цій кімнаті - це сама ванна. Найоптимальніші її форми - це кругла або овальна, яка матиме схожість з обрисами монети. Адже ванна саме такої форми буде взаємодіяти з Водною Стихією, що допоможе зробити вашу квартиру найбільш успішною і процвітаючою. Якщо планування квартири не дозволяє встановити ванну прямокутної форми, в такому випадку для вмивання варто використовувати круглу раковину.

2.

Постійно стежте, щоб всі елементи сантехніки у ванній кімнаті знаходилися в робочому стані. В іншому випадку, що крапає з труб або крана вода, віднесе ваші фінанси в каналізацію. Якщо вода буде текти з зливного сифона - це буде наповнювати ванну кімнату негативною енергією Ша.

3.

Відповідно до вчення Фен Шуй умивальник і ванна завжди повинні знаходитися в ідеально чистому стані. Саме вони допомагають змити всю негативну енергію, що накопичується за день. Тому, щоб негативні явища і емоції в приміщенні не скупчувалися, утворюючи негативну енергію Ша, після прийняття водних процедур приведіть ванну в чистий вид, щоб у квартирі негайно з'явилися позитивні потоки Ци.

4.

У ванній кімнаті неодмінно повинна бути хороша вентиляція для усунення неприємних запахів з каналізації, а освітлення має бути яскравим. Якщо вентиляція працюватиме несправно, то присутність неприємних запахів може привести до матеріальних труднощів і навіть бідності.

5.

Якщо планування вашої квартири складено так, що ванна кімната розташована в зоні Багатства, то це негативно позначиться на фінансовий добробут мешканців будинку, і означатиме, що всі грошові кошти стікають у каналізацію. Якщо змінити таке планування неможливо, то «сховайте» двері приміщення, повісивши дзеркало із зовнішньої сторони.

6.

Якщо ванна кімната розташована в центральній частині квартири, то щоб не допустити поширення по всьому будинку негативної енергії, оточіть її чотирма або хоча б двома дзеркалами, розташувавши їх на протилежних сторонах.

7.

Для створення затишку у ванній кімнаті краще використовувати кольорову гаму світлих або пастельних тонів, а щоб активувати деякі зони можна застосувати яскраві кольорові вставки.

8.

Зараз існує велика різноманітність дизайнерських підходів при оформленні ванних кімнат, але найбільш часто домінуючу позицію в них займають яскраві кричущі кольори. Насправді ж це добре виглядає тільки на обкладинках модних журналів, а насправді буде викликати негативні емоції і роздратування. Тому, слід дотримуватися вчення Фен Шуй і встановити раковину і унітаз в традиційних білих тонах.

9.

Якщо двері при вмиванні будуть знаходитися за спиною людини, то це може на ній позначитися негативно. Тому навпроти дверного отвору необхідно повісити дзеркало.

10.

Згідно з ученням Фен Шуй найбільш оптимальним видом сантехніки буде хромована. Не можна допускати, щоб вапняний наліт псував її блискучу поверхню. Зараз видалити наліт легко можна при допомогою різних засобів для чищення.

11.

При виборі оздоблювального матеріалу для підлоги і стін у ванній кімнаті, краще всього зупинитися на кахлі. У ньому присутній необхідна енергія для ванної Інь, тому що кераміка має певний зв'язок зі Стихією Землі, а саме головне за кахлем легко доглядати, і він водонепроникний. Не варто облицьовувати стінну поверхню дзеркальним кахлем, так як він буде створювати так звані «грати», що ускладнить потік фінансів.

12.

Для того, щоб приміщення ванної кімнати стало більш комфортним, прикрасьте її килимком, колірну гаму якого підберіть відповідно до напряму Ба-Гуа, а саме:

 У зоні багатства, розташованої на південному сході підійде світло-зелений або фіолетовий;

 У зоні слави, розташованої на півдні - червоний або зелений;

 У зоні шлюбу і кохання, розташованої на південному заході - все коричневі відтінки або рожевий;

 У зоні дітей розташованої на заході - білий або жовтий;

 У зоні помічників, розташованої на північному заході - жовтий, світло-сірий або білий;

 У зоні кар'єри, розташованої на півночі - синій, блакитний або білий;

 У зоні знань і мудрості, розташованої на північному сході - теракотовий, помаранчевий або бежевий;

 У зоні сім'ї, розташованої на сході - синій або зелений;

 У зоні здоров'я, розташованої в центрі - пісочний, жовтий або помаранчевий.

13.

Запам'ятайте, що тримати у ванній побутову хімію і різні косметичні засоби, які вами не використовуються, а викинути шкода, ні в якому разі не можна. Це перешкодить потокам Ци, і створить негативну енергію Ша, що викличе порушення фінансового благополуччя в сім'ї

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація