Облаштування кабінету в будинку по Фен Шуй

 Якщо ви вирішили облаштувати у своїй квартирі кабінет, то необхідно пам'ятати, що дане приміщення не пов'язане з життєвими потребами, тим самим і відрізняється від інших кімнат вашого будинку. У кабінеті не приймають їжу, не сплять, не відпочивають, він являє собою приміщенняОблаштування кабінету в будинку по Фен Шуйбільш природне для ділової офісної атмосфери, чим для домашнього житла. Ось тому, щоб облаштувати кабінет у будинку або квартирі, необхідно докласти чимало зусиль.

 Для того щоб правильно облаштувати кабінет у будинку, потрібно створити всі умови для комфортної та плідної роботи, це необхідно для того, щоб господар будинку міг, працюючи в ньому постійно покращувати свій матеріальний добробут і успішно просуватися по кар'єрних сходах, і навіть домогтися популярності.

Оздоблення кабінету


 Якщо ви приходите до думки, що щось у вашому кабінеті вам не підходить або напружує, то варто негайно приступити до його ремонту або генерального прибирання. У кабінеті не повинно бути предметів, що потребують ремонту, він повинен бути упорядкований. Для обробки кабінету не варто використовувати стінові панелі, венеціанську штукатурку чи інші складні оформлювальні рішення, не забувайте, що обстановка цього приміщення повинна бути якомога простіше. Все що вам необхідно для того, щоб кабінет для вас став улюбленим і зручним - це ідеально рівна поверхня підлоги, стелі, стін і простий чистий фон. Завжди пам'ятайте про те, щоб робота в цьому приміщенні стала успішною і плідною, ви повинні любити свій кабінет.

 Найчастіше жінки відчувають неприязнь до кабінету чоловіка, тому що відчувають «ревнощі» до приміщення, де чоловік проводить багато часу. Але від цього дуже просто позбутися, постарайтеся згадати один з моментів, коли, перебуваючи в кабінеті разом з чоловіком, ви відчували яскраві приємні емоції. Згадайте все, навіть найдрібніші деталі того моменту, яка звучала музика, як ви були одягнені і як сяяли очі вашого чоловіка від щастя. Робіть це з дня на день, поки кабінету не стане викликатиме у вас виключно позитивні емоції.

 Необхідно домогтися того, щоб основна енергія, що переважає в цьому приміщенні, була позитивна енергія Ян. Домогтися сильних потоків Ян, можна, якщо створити в кабінеті яскраве освітлення, розташувати там високі меблі, оргтехніку, телефон і комп'ютер.

Письмовий стіл


 Дуже важливо, щоб письмовий стіл в кабінеті не був розташований спиною до дверей. Ви не зможете стовідсотково зануритися в роботу, усвідомлюючи на підсвідомому рівні, що в будь-який момент може хто-небудь прийти і налякати вас. Якщо планування цього приміщення розташовано так, що письмовий стіл по-іншому розташувати не представляється можливим, то повісьте поруч з ним невелике дзеркало, щоб постійно бачити вхід в приміщення. Також негативно вплине на роботу, якщо людина буде розташована до стіни обличчям, від цього буде створюватися неприємне відчуття замкнутого простору. Але якщо приміщення сплановано так, що перемістити стіл неможливо, то просто повісьте плакат чи картину на стіні, з зображенням красивого пейзажу. Картину можна помістити поряд з дзеркалом.

Робочий стіл


 В обов'язковому порядку на робочому столі має бути чисто, а в разі, якщо ви є любителем, так званого, художнього безладу, просто поставте в приміщенні пару шафок, де будете зберігати різні папери та документи. Тим самим, ви одночасно і збережете улюблений творчий безлад і зробите стіл чистим. А для того, щоб залучити гроші й успіх, покладіть поруч з монітором, з'єднані червоною тасьомочкою три китайські монетки.

Вікно


 При облаштуванні кабінету найважче - це відшкодувати відсутність вікна. Щоб хоч якось це згладити, повісьте картину великого розміру з красивим ландшафтом або пейзажем, і як це робиться в музеях, направте на неї освітлення. Це допоможе створити ілюзію присутності вікна в приміщенні і на підсвідомому рівні, ви саме так і будете сприймати дану картину. Для того, що постійно стимулювати потоки Ци, використовуйте в приміщенні кручені черепашки або дзвіночки.

Двері


 Двері в кабінет не повинні бути нічим прикрашені, або мати орнамент, сприятливий в даному секторі Багуа. Також двері в приміщенні повинні бути масивними, це створить відчуття, надійності і захищеності. У двері необхідно встановити замок, який буде закриватися як зсередини, так і зовні, і не буде закриватися від удару. До одвірка варто прибити шматочки повсті, щоб позбутися від дратівливого шуму, оскільки двері в кабінет не повинні вас дратувати стукотом об косяки і скрипом петель.

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація