Фен Шуй дитячої кімнати

 Дитяча кімната являє собою одне з найважливіших приміщень в будинку, оскільки впливає на характер і психіку вашої дитини. Тому, варто облаштовувати її найретельнішим способом. При виборі дитячих меблів, необхідно загострити свою увагу на колір, форму і

Фен Шуй дитячої кімнатиматеріали, які застосовувалися при її виробництві. Крім того, обов'язково треба врахувати вікові та психологічні потреби дитини, яка буде жити в цьому приміщенні. Від того, як саме ви оформите дитячу зони, будуть прямо залежати різні фактори його розвитку, в число яких входить успішність і слухняність.

Як оформити дитячу кімнату?

 Дитяча кімната відповідно до вчення Фен Шуй у своєму оформленні складна тим, що тут об'єднані дві різні зони, їх функції зазвичай виконують кабінет і спальня. Варто подумати, а вам би хотілося працювати в спальні або спати в кабінеті? Відповідь тут одна, звичайно ні. Це природно, оскільки спальна зона оформляється таким чином, щоб в ній можна було відпочити і розслабитися, а кабінет повинен бути по максимуму комфортним для плідної роботи. Ось тому, перш за все в дитячій кімнаті необхідно розмежувати ці зони. Найпростіший спосіб - це використання перегородки. Але не забувайте, що вона повинна бути повністю безпечною для вашої дитини, при виборі матеріалу для її використання неприпустимо застосування тендітних різних матеріалів або скла. Зверніть увагу на те, що вона досить добре повинна кріпитися до стелі або підлоги. Якщо такий варіант вам не підходить, можна розмежувати зони шляхом використання різних колірних рішень. У такому випадку, поділ навчальної (ігрової) і спальної зони відбудеться у дитини на рівні підсвідомості.

 Не рекомендовано розділяти дитячу зону за допомогою стель або підлог різного рівня, це стрімко призведе до появи потоків енергії Ша ..

Про ліжко.


 Не варто забувати, що ліжко не повинно стояти поряд з дверима, оскільки інтенсивний потік енергій, що проходить в цьому місці, буде заважати сну дитини. А щоб потрапити в навчальну (ігрову) зону, доведеться проходити через зону сну, а від цього у малюка може знизитися концентрація і з'явитися сонливість.

 Узголів'я ліжка має бути осторонь, найбільш відповідний для вашої дитини. Для того щоб її визначити, зверніть свою увагу на те, як дитина лежить, коли прокинеться. Зазвичай, під час сну діти розгортаються найбільш сприятливим чином, відбувається це тому, що діти особливо відчувають геомагнітні поля Землі. Тому необхідно розгорнути ліжко таким чином, щоб узголів'я ліжка повністю збігалося з головою щойно проснувшоїся дитини , а саме з її напрямком.

 У дитячій кімнаті не варто використовувати двоярусне ліжко, оскільки дитина, спляча внизу, буде відчувати постійне відчуття тривоги від того, що зверху буде перебувати «дерево, що впало» - балка. А дитина, яка буде спати на верхньому ярусі, буде відчувати тривогу з причини відірваності від землі. Саме з цієї причини не зупиняйте свій вибір на меблях, де спальне місце розташоване прямо над письмовим столом.

 Під дитячим ліжком не повинно бути завалу, для забезпечення вільної циркуляції потоків Ци, тому не варто зберігати під ним різні речі та ігри. Так само з цієї причини не варто купувати ліжко, на якому матрац буде знаходитися низько до підлоги, і, звичайно, місце під ліжком необхідно утримувати в ідеальній чистоті.

 Якщо біля ліжка стоїть столик або тумбочка, то вони ні в якому разі, не повинні перевищувати її розмір.

Про меблі.


 Спираючись на вік дитини, відповідний комплект меблів варто купувати для нього вчасно. Найчастіше, меблеві гарнітури для дітей, призначені для різного віку, будуть відрізнятися по функціональності і колірній гамі. У міру дорослішання дитини, варто збільшувати зону навчання, тим самим, зменшуючи ігрову. У той час як для малюка ідеально підходять меблі, виготовлені з матеріалів яскравого відтінку, то для школяра, у свою чергу, більш придатними стануть пастельні тони. Такий вид дитячих меблів, як трансформер, сприятиме розвитку уяви і фантазії, оскільки протягом декількох хвилин вона здатна перетворитися на замок або дитячу фортецю.

 Стіл в дитячій кімнаті має бути розташований так, щоб дитина бачила двері, в іншому випадку проникаючі звідти звуки викличуть занепокоєння, і будуть постійно відволікати від занять. Але в той же час до стіни садити дитину теж не можна, оскільки це може викликати погіршення здоров'я і стомлюваність, і створить відчуття замкнутого простору. Найоптимальнішим варіантом буде той, в якому ваша дитина зможе завжди бачити двері, і буде сидіти спиною до стіни. За спиною дитини, що сидить за столом не повинні висіти зображення монстрів, води і тварин (навіть, якщо вони є героями улюбленого мультфільму). Для того щоб домогтися успіхів у навчанні, на стіл дитини поставте кришталевий глобус, це і буде його талісманом.

Про решту.


 Підлога в дитячій кімнаті не варто робити з підігрівом, оскільки це буде сушити повітря, тим самим, провокуючи алергічні реакції і кашель. Так само в цій кімнаті не можна робити підлогу кахельною або кам'яною, це запорука безпеки вашої дитини.

 Для малюка відмінно підійде килим або килимове покриття, а вже для підлітка ламінат або паркет.

У дитячій кімнаті так само не рекомендується використовувати жалюзі, вони обмежать вид з вікна, і будуть перешкоджати проникненню через вікно потоків енергії Ци.

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація