Столи та тумби в інтер'єрі

При розробці грамотного, якісного, а головне, затишного інтер'єру варто продумати все до дрібниць: від площі обраного приміщення до місця розташування меблів. Природно, важливе значення будуть грати столи та тумби. Куди їх поставити, як і навіщо, можна розглянути нижче.

Письмовий або комп'ютерний стіл є майже в кожному будинку. Саме місце для подібного роду меблів в робочому кабінеті або дитячій. Розміщувати робочий стіл краще в добре освітлюваної зоні, біля вікна. Це поліпшить якість виконуваної за цим столом роботи і допоможе зберегти зір при частому читанні або писанні. Розташовувати стіл можна як завгодно по відношенню до вікна: задом, передом, боком. Якщо в приміщенні декілька вікон, достатньо світла і площі, то письмовий стіл можна розмістити в центрі. Так само, тумбу в робочому кабінеті та дитячої можна поставити біля вікна або столу, для більшої зручності. Стіл в обох варіантах бажано підбирати під колірну гамму приміщення.

Письмовий стіл в інтер'єрі спальні

Скляний стіл буде добре виглядати в будь-якому інтер'єрі вітальні, в залежності від кольору скла. Там же буде доречно побачити дерев'яний журнальний столик, але у випадку класичного інтер'єру вітальні.

Скляний стіл в інтер'єрі вітальні

З кухонним столом справи йдуть більш серйозно. Вони бувають квадратні, круглі, овальні і прямокутні. Квадратний стіл підійде для невеликої кухоньки з невеликою кількістю людей в сім'ї. Його можна поставити впритул до стіни або вікна, або ж в кутку, відступивши трохи від стіни. Круглий стіл підійде для будь-якої кухні, залежно від діаметра. Його зручно поставити в центрі кухні або в кутку біля вікна. Овальні й квадратні столи відмінно виглядають на великих кухнях. Їх можна поставити знову-таки впритул або відступити трохи від стіни, в залежності від кількості осіб.

Стіл і інтер’єрі кухні

Зі столами розібралися - саме час перебратися до тумб. У робочому кабінеті тумбу можна розмістити біля вікна, під столом, біля столу. Це буде дуже зручно для господаря кабінету, і не буде займати зайвого простору. Можна поставити тумбу для документації біля дверей, поставивши на неї, тумбу, вазу з квітами. Це злегка пожвавить строгий робочий інтер'єр.

У дитячій кімнаті тумбу можна розташувати так само, як і в робочому кабінеті - біля вікна, дверей, стола. Однак, можна і біля ліжка. Але з приліжковими меблями є свої нюанси
Приліжкові тумби можна поставити біля ліжка або перед ліжком. Знову-таки це буде економити місце. Комод можна поставити біля протилежної від ліжка стіни, а на нього - телевізор.

Тумби в інтер'єрі дитячих кімнат

У вітальні тумба потрібно знову-таки для телевізора. Спеціально для нього створюються багато варіантів тумб та інших меблів. Поставити таку підставку для ящика краще ближче до стіни навпроти дивану - класичний варіант. Це буде економити простір і убезпечить телевізор від раптових падінь.

Тумба під телевізор в інтер'єрі вітальні

Тумби та столи в інтер'єрі необхідні, це не просто красиві, а й надзвичайно практичні предмети меблювання.

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація