Гідроізоляція стін підвалу своїми руками .

Спочатку видаляємо стару , уражену грибком штукатурку . Зазвичай у таких випадках штукатурка погано тримається до поверхні і її можна зняти за допомогою сокири або лома . Якщо її тяжко відбити сокирою , то необхідно застосувати перфоратор з насадкою – лопатка .

На другому етапі необхідно по грунтувати поверхню спеціальними фунгіцидами . Вони знищують на поверхні грибок , цвіль і запобігає наступному її утворенню . Грунтувати можна як спеціальним розпилювачем (як показано на малюнку) так і щіткою .

Після висихання ґрунтовки , а це через 3-4 години (краще дати висохнути 24 години) , слід приступати до обробляння стін бітумно-каучуковою мастикою . Її можна знайти в любому великому будівельному супермаркеті . Вона є досить міцною , не розтріскується з часом і гарно захищає від вологи .

Після висихання бітумно-каучукової мастики потрібно приступати до штукатурення поверхні . Вимогами зо штукатурного розчину є те , щоб він не містив в собі вапна або гіпсу . Просто цемент і пісок з пропорцією 1:4 .

Після нанесення першого шару штукатурки , необхідно дати їй висохнути . Після чого її знову поґрунтувати анти грибковою ґрунтовкою . Вона зробить штукатурку непроникною для вологи і в подальшому буде захищати її від утворення грибка . Так як це підвальне приміщення і стіни будуть віддавати сирістю .

Далі наносим  фінішний шар штукатурки і надаємо їй вигляду , перетираючи теркою штукатурку .

Після висихання штукатурки ( рекомендований час висихання штукатурки перед її обробленням  90днів , але можна прискорити цей процес – направити електровентилятор на штукатурку  ) можна приступати до шпаклівки стіни . Обовязково перевірте чи ця шпаклівка на цементній основі . Зазвичай такі шпаклівки називаються фасадними .

Далі перетираємо і малюємо .

Увага : Гідроізоляцію стін потрібно робити тільки після гідроізоляції підлоги .

Як видалити грибок з підвалу ?

Вологість в підвалі може бути серйозною загрозою для всього будинку . Вологість спричиняє розвиток грибка і цвілі , ослаблює структуру будівлі ...

Підвал – як захиститись від вологи ?

Будинок на окраїні Києва , яки побудований у тридцяті роки , був виставлений на продаж . Так як він ще непогано «зберігся» , його відразу купили .

Як захистити підвал від затоплення ?

Дренажна система є досить ефективною боротьбою від затоплення підвального приміщення . Але в тому випадку , коли дренажна система виконана якісно .

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація