Переваги гвинтового фундаменту.

Фундамент - це основа будь-якої споруди, від його якості у дуже великій мірі буде залежати надійність всієї споруди.

Основою гвинтового фундаменту, як випливає з назви, є гвинтові опори,

Переваги гвинтового фундаменту

що представляють собою сталеві труби, на їх кінці наварюються спеціальні лопасті, вони допомагають зробити проміжки між витками грунту щільніше. Загвинтити сваї такого фундаменту не так складно, з цим можуть впоратися двоє робітників. Ці сваї покриваються термодиффузною цинкової оболонкою, яка зробить ваш фундамент міцним і довговічним, він легко зможе прослужити вам 50 і більше років.

Де використовується


Такий фундамент підійде практично для будь-якої будівлі. Він надійний, його можна зводити, незалежно від якості грунту на ділянці, такий фундамент значно дешевше звичайного, правда, закриття цоколя буде досить витратним заходом. Це стійкий фундамент, який не боїться просідання грунту, крім того, його можна звести в досить короткі терміни, для цього вистачить і кількох днів, причому роботи можна вести, незалежно від погодних умов і пори року. Гвинтовий фундамент допоможе правильно розподілити всі несучі навантаження, в місця підвищеного навантаження на нього просто потрібно закопати більше свай. Такий фундамент допоможе в майбутньому легко пристроювати до будинку різноманітні прибудови, тобто ви легко зможете збільшити площу вашого будинку. Ще однією перевагою гвинтового фундаменту є його сейсмостійкість.

Гвинтові сваї


Гвинтові сваї найчастіше за все бувають металевими, але можуть бути і пластиковими, форма їх лопастей, діаметр і довжина дуже різняться. Гвинтові сваї з пластику добре підійдуть для будівництва полегшеного житла. Перед тим як визначитися з необхідною кількістю свай для фундаменту, потрібно уважно вивчити план будинку: у ньому має бути зазначена загальна кількість поверхів, план першого поверху, розташування і кількість віконних і дверних прорізів, схема несучих конструкцій підлоги на першому поверсі, також важливо знати, скільки в приміщенні печей, сходів і камінів. Велике значення має і геологія ділянки, на якій ведуться будівельні роботи, лише після вирішення всіх цих питань можна думати про необхідну кількість і діаметрі паль для фундаменту. Перед зведенням гвинтового фундаменту немає необхідності в проведенні земляних робіт, при його монтажі вам не потрібно буде занадто багато бетону.

Виконання робіт


Перед початком робіт з будівництва фундаменту відзначте по всьому периметру майбутньої споруди місця, куди ви плануєте забивати сваї, далі потрібно закрутити самі сваї. Як правило, ця робота виконується вручну, за допомогою спеціальної штанги, щоб стовп не був кривим, перевіряйте його рівнем через кожні два витки, далі потрібно вирівняти всі сваї так, щоб вони знаходилися на одному рівні, для цієї роботи потрібно скористатися ротаційним лазерним нівеліром, він допоможе вам створити ідеальну горизонтальну пряму, занадто довгі сваї буде легко підрізати болгаркою. Тепер замішайте бетонний розчин на цементній базі М300, після чого його потрібно буде залити в труби. Він збільшить надійність опор та вбереже їх від корозії. Далі приваріть металевий каркас до стиків кільцевих швів опор, після чого пофарбуйте ростверк двома шарами захисної фарби.

 

Статті по темі :

 

©2015 mojdom.net.ua

Розділи

Фотоальбоми

Інформація