Огляд будівельно-ремонтних послуг в Івано-Франківську.

По деяким оцінкам щорічний обіг ринку будівельно-ремонтних робіт в Івано-Франківську складає більше 50 млн. грн.. В місті існує не менше тридцяти компаній які займаються ремонтом житла, але це не враховуючи дрібних бригад «шабашників». І ті і другі обіцяють зробити ремонт швидко і дешево. На що зорієнтуватися при цьому різноманітті пропозицій і як при проведенні ремонту не «вилетіти в трубу»? Все це виясняв наш кореспондент.

Зроблений ремонт будівельною фірмою «Проф-Ремонт»

Ремонт - річ капризна, потребує до себе особливої уваги. Самий недорогий варіант купити самому матеріали і піти з головою в роботу. Задоволення сумнівне і займає багато часу. Тому більша частина власників квартир довіряються професіоналам. А це вже інший рівень витрат.

Вартість ремонтних робіт в Івано-Франківську:

  • Косметичний ремонт:  700-900 грн за м2
  • Капітальний ремонт:  1’100-1’800 грн за м2
  • Дизайнерський ремонт: 1’700-2’300 грн за м2

 

Але яким би не був тип ремонту є універсальні правила яких потрібно дотримуватися, розповідає власник будівельної компанії «Проф-Ремонт» в Івано-Франківську  Попівний Олександр:

  • Економити не потрібно на якості матеріалів, що може вплинути в майбутньому на здоров’я господарів і загальне враження від ремонту.
  • Багато ремонтних компаній надають знижки при замовлення комплексу послуг. Це може бути ремонт разом з дизайн-проектом, а також  з авторським наглядом. В цьому випадку будівельній компанії вигідно працювати з одним клієнтом.
  • Також необхідно найняти будівельну бригаду з хорошими відгуками і яка не один рік працює в сфері надання ремонтних послуг.

Дешево, швидко, якісно із цих трьох вимог, які зазвичай ставить перед ремонтною бригадою клієнт реально виконати любі два. Тому перед початком ремонту потрібно запастися часом, щоб виконати якісно ремонт.

Сьогодні ми завітали на один з об’єктів компанії «Проф-Ремонт» який знаходиться по вулиці Довженка 23А. Це трьох кімнатна квартира де підходить до кінці дизайнерський ремонт. Бригадир, який працює на цьому об’єкті, розповів нам, що цей ремонт триває 4 місяці і ще один місяць дизайнер робив дизайн-проект.

Ремонт трьох кімнатної квартири  з меншою складністю без дизайн-проекту робляться 2,5 -3 місяці.

Ремонтно-будівельна компанія «Проф-Ремонт» успішно працює на ринку ремонту квартир з 2008 року. Їхній штат кваліфікованих працівників і цінний багаторічний досвід забезпечить найвищу якість ремонту і оздоблення вашої квартири, офісу або заміського будинку.

Загалом наш кореспондент провів цілий день в компанії спеціалістів бригади « Проф-Ремонт », відвідав три об’єкти в яких тривають ремонтні роботи. Також побував в квартирі де вже зроблений ремонт під ключ і залишився дуже задоволеним. Так як не багато будівельних фірм і бригад можуть так якісно виконувати свою роботу.

Тому наш сайт рекомендує «Проф-Ремонт» який займається ремонтом квартир, котеджів і офісів в Івано-Франківську.

 

©2015 mojdom.net.ua

Разделы

Фотоальбомы

Информация